Nordpeis

Nordpeis

Společnost Nordpeis začala spolupracovat s Nadací pro vědecký a průmyslový výzkum a Norským výzkumným ústavem, aby vyvinuli čistě hořící topný systém splňující norské normy. Hlavním společným kritériem vývoje jsou kvalitní spalování a jednoduchý decentní design. Cílem bylo vytvořit produkty dle požadavků zákazníků na velké prosklení a nerušený pohled do plamenů. Nordpeis zastává názor, že nic nemůže nahradit příjemnou atmosféru vytvořenou praskajícím krbem. Spousta vášně vynaložené na rozvoj krbů Nordpeis vytváří jedinečnou kombinaci moderního designu, inovací a kvalitního zpracování. Výrobky Nordpeis splňují nejpřísnější požadavky na čisté spalování, což vede k velmi hospodárnému využívání dřeva a šetří tak životní prostředí. Krby Nordpeis jsou hrdě prodávány do většiny zemí v Evropě.

 • HAVANNA

  Šířka: 48cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 6kW

  HAVANNA

  Kamna Havanna nabízí moderní a čistý design s jednoduchou konstrukcí

 • ODENSE

  Šířka: 50cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 6kW

  ODENSE

  Odense jsou moderní kamna s elegantními liniemi. Na pravé straně je dekorativní nika na dřevo. Rohové prosklení kamen umožňuje jedinečný pohled do plamenů z různých míst v prostoru. Odense kamna jsou navržena tak, aby mohla být umístěna do rohu nebo u zdi.

  Kamna zabírají minimum podlahové plochy a nabízí krásný pohled na oheň ze dvou stran.
  Vložka má světlý kámen Thermotte™ ve spalovací komoře, který společně s rohovým prosklením nabízí krásnou kresbu plamene.
  Kamna jsou flexibilní, tudíž mohou být volně stojící u stěny či v rohu.
  Kamna jsou opatřena praktickou a dekorativní nikou na dřevo.

 • SALZBURG C

  Šířka: 80cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 3,6kW

  SALZBURG C

  Akumulační kamna Salzburh C mají rohová dvířka a umožňují tak ničím nerušený pohled do plamenů z několika směrů. Kamna Salzburg C lze umístit ke zdi či rohu. V nabídce jsou v levém i pravém provedení. V horní části lze umístit ke zdi či do rohu. V nabídce jsou v pravém i v levém provedení. V horní části kamen lze teplý vzduch, pomocí otevření klapky, předávat do místnosti. Po dosažení požadované teploty v místnosti se klapka uzavře a kamna opět fungují jako tradiční akumulační kamna.

 • SALZBURG L

  Šířka: 80cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 2kW

  SALZBURG L

  Naše kamna Salzburg L  a L+1 (vyšší verze ) kromě svého akumulačního jádra z Power Stone materiálu nabízí i inovativní řešené rychlé konvekce. V přední části lze otevřením mřížky horký vzduch vést přímo do místnosti a tak rychle vyhřát požadovaný prostor.
   

 • SALZBURG M

  Šířka: 68cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 2,4kW

  SALZBURG M

  Akumulační kamna Salzburg M a M+1 poskytují příjemné sálavé teplo po mnoho hodin do dohořívání z pouhýh 3 až 5 dávek paliva. Čistý design a moderní technologie spalování spojená s vysokou akumulační kapacitou dělá z kamen Salzburg M jeden z nejoblíbenějších modelů.

 • SALZBURG S

  Šířka: 60cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 2,1kW

  SALZBURG S

  Akumulační kamna Salzburg S jsou nejmenšími kamny z řady Salzburg. Svými rozměry a výkonem jsou vhodné do menších prostor a nízkoenergetických domů.

 • SALZBURG XL / XL +1 / XL +2

  Šířka: 115cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 3,9kW

  SALZBURG XL / XL +1 / XL +2

  Salzburg XL jsou největší akumlační kamna z řady Salzburg a tím pádem mají i nejvyšší akumulační kapacitu. Do ohniště lze přikládat polena do délky 50 cm.

  Salzburg XL +1 a XL +2 se liší od modelu XL pouze rozměry.

 • STOCKHOLM

  Šířka: 66,5cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 3-10kW

  STOCKHOLM

  Stockholm jsou prostorově úsporná kamna, idealní pro malé místnosti a byty.

 • STOCKHOLM H

  Šířka: 66,5cm Průměr komínu: 15cm Výkon: 3-10kW

  STOCKHOLM H

  Stockholm H jsou prostorově úsporná kamna vhodná pro malé místnosti a byty.