Aduro 17 Lux

Kulatá konvekční krbová kamna Aduro 17 Lux jsou novinkou pro rok 2018 vycházející z oblíbené modelové řady Aduro 9, která vyniká prostornou litinovou spalovací komorou s velkým čelním a bočním prosklením. Velká skla zajišťují maximální možnost pohledu na krásnou hru plamenů doslova ze všech stran a hladký lesklý bílý povrch kamen vytváří velice luxusní dojem.

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) je řešena formou vysouvací zásuvky, která slouží na uskladnění drobností, třísek, podpalovače, rukavice apod.. Prostě všech věcí, které u kamen musí být, ale není na ně zrovna hezký pohled. Díky tomuto zásobníku je máte vždy po ruce a přitom Vám "nehyzdí" interiér.

Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Úplnou a unikátní novinkou je možnost pořízení přídavného systému Aduro Smart Response - je to jednotka se dvěma senzory, které komunikují bezdrátově s aplikací ve vašem telefonu nebo tabletu. Senzory sledují spalování a aplikace vás navádí, jak dokonale kamna ovládat.

PŘEDNOSTI KAMEN ADURO 17 LUX:

luxusní bílý lesklý hladký korpus kamen
litinová spalovací komora
boční prosklení
horní i zadní odkouření
trojí přívod vzduchu
patentovaný automatický přívod primárního vzduchu Aduro-tronic
spalování dřevoplynů
objemná spalovací komora - polena až 39 cm
externí přívod vzduchu

Technické parametry

Šířka: 
50cm
Průměr komínu: 
15cm
Výkon: 
6,5kW
Hloubka: 
44,7cm
Výška: 
98,2cm
Hmotnost: 
110kg
Účinnost: 
81,3%
Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon technický list270.77 KB

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.