Dovre VINTAGE 35 WB

Nejmodernější systém CB spalování - zplynování dřeva . účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem. - tzv. air wash system. Do spalovací komory kamen proudí 3 spalovací vzduchy - primární vzduch jde zespodu pro prvotní spalování dřeva, sekundární vzduch proudí okolo topeniště a vychází horký shora na oplach skla, horký terciární vzduch je přiváděn soustavou trysek v zadní části topeniště a způsobuje druhotné zahoření nespálených částic a dřevoplynu.

Jaké většina kamen Dovre je i tento model vybaven systémem bezroštového spalování bez popelníku. Dochází tak k maximálnímu využití paliva. Kamna umožňují systém nepřetržitého hoření.

Kamna je možné napojit na externí přívod vzduchu zvenku, sklepa nebo technické místnosti. Díky tomu jsou tato kamna vhodná i do nízkoenergetických domů. Nástavec na externí vzduch se dá namontovat podle potřeby zezadu nebo spodní části kamen.

Povrchová úprava kamen je černý lak, za příplatek možné provedení smaltovaný povrch ( krémová bílá, olivově zelená, lesklá černá, jasná bílá, světle šedá )

Technické parametry

Šířka: 
50,5cm
Průměr komínu: 
15cm
Výkon: 
7kW
Hloubka: 
44,5cm
Výška: 
87,5cm
Účinnost: 
83%

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.