Stûv 22-110

Tato vysoce moderní krbová vložka splní vaše přání. Tři provozní režimy a široké možnosti začlenění do interiéru nabízejí prostředí vytvořené na míru.

Modulární systém
Začlenění krbové vložky do interiéru je možné bez velkých stavebních úprav: modulární opláštění jsou dostupná ve dvou různých šířkách a lze je osadit symetricky nebo asymetricky.
Můžete si vybrat z 20 různých barevných provedení, barevná škála Stüv se pohybuje od rezavé patiny až po jemné odstíny, které zvýrazňují pohled na plameny.

Úspora
Tato krbová vložka byla vyvinuta speciálně pro nízkoenergetické domy: má menší spalovací komoru a nižší příkon. Její spotřeba nebude tudíž vyšší, než je nezbytně nutné!

Výkon
Tato krbová vložka může dosáhnout více než 80% účinnosti! Několik polen postačí na vyprodukování dostatečného množství tepla.

Ekologie
Vytápění dřevem je dnes, více než kdy jindy, ekologickým a trvale udržitelným alternativním řešením.

Přímý přívod venkovního vzduchu
V případě pasivních domů je povinný. Vložka si sama přímo odebírá venkovní vzduch potřebný k hoření. Spaliny unikají komínem, aniž by jakýmkoliv způsobem ovlivnily vzduch v místnosti.

Konvekční vzduch
Vynikající proudění konvenčního vzduchu. V závislosti na zvolené variantě není již nutné instalovat vstupní a výstupní mřížky vzduchu.

Technické parametry

Šířka: 
111cm
Průměr komínu: 
20cm
Výkon: 
16,5kW
Hloubka: 
50,5cm
Výška: 
113-151cm
Hmotnost: 
277kg
Účinnost: 
80%
Dokumenty: 
PřílohaVelikost
Image icon Technický list417.18 KB

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.