Hoxter ECKA 70/40/38

Díky nejmodernějším výrobním procesům bylo vytvořeno inteligentní vedení spalovacího vzduchu do ohniště. Významnou roli hraje také použití kvalitních materiálů, jakým je dvojité prosklení německého výrobce SCHOTT. Dvojité prosklení a správný přívod spalovacího vzduchu zabraňuje znečištění pohledového skla.

Bezroštové spalování umožňuje pomalé, kontrolované a tím velmi ekonomické zplynování dřeva. Ohniště je vyloženo kvalitním šamotem, který představuje tepelnou akumulační masu podporující čisté a efektivní hoření. Pouze takto může popel dohořet na jemné částice. Efektem je snížení množství zbylého odpadu (popele).

Účinnost je výrazně ovlivněna účelným rozdělením spalovacího vzduchu. V tomto případě znamená méně více. Pouze s jedním ovládáním se u produktů ECKA inteligentně a automaticky reguluje primární a sekundární spalovací vzduch. Obsluha je tak logická a pohodlná.

Při hoření dřeva dochází ke spalování velkého množství kyslíku. Protože jsou naše domy stále více izolované, nenabízí se dostatek spalovacího vzduchu z místnosti, kde stojí samotný krb. Externím přívodem vzduchu je přiváděn do produktu vzduch pro hoření z exteriéru. Nespaluje se tak kyslík z obytných místností a spalovací systém se stává nezávislým na vnitřním prostoru.

Technické parametry

Šířka: 
74,4cm
Průměr komínu: 
20cm
Výkon: 
8kW
Hloubka: 
52,4cm
Výška: 
126,8cm
Hmotnost: 
213kg
Účinnost: 
>80%

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.