Stûv MICRO MEGA

Krbové vložky MicroMega jsou zajímavou novinkou renomované společnosti Stûv specializované na vysoce kvalitní krby a krbová kamna. Velkou výhodou, kterou krbové vložky MicroMega přináší, je zejména univerzálnost – hodí se jak do tradičních, tak do nízkoenergetických staveb. V závislosti na stavebnich možnostech pak máte na výběr buď tradiční krbové vložky MicroMega nebo krbové vložky s opláštěním.

Krbové vložky MicroMega se mohou pochlubit unikátním zpracováním, které klade důraz na maximální tepelnou účinnost a minimum škodlivých emisí. To zajišťuje „mikro“ spalovací komora, kterou pak „Mega“ krbová vložka doplňuje o maximální zážitek z pohledu na praskající oheň. Krbová vložka MicroMega Vám tak přinese jedinečnou funkčnost i požitek.

Krbová vložka MicroMega pro Vás není nedostupným luxusem ani v případě, že máte starší dům, ve kterém již není možné dělat stavební úpravy. Pak je ideálním řešením krbová vložka s opláštěním, kterou lze nainstalovat během pouhých několika hodin bez jakýchkoliv stavebních zásahů. Tato krbová vložka navíc nabízí zajímavé možnosti skladování dřeva.

 

micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega
micro mega

Technické parametry

Šířka: 
78-105cm
Průměr komínu: 
18cm
Výkon: 
5-12kW
Hloubka: 
57cm
Výška: 
137cm
Spotřeba dřeva: 
1,5-3,5kg/h
Účinnost: 
>80%
Emise CO: 
≤0,12%
Emise částic: 
40mg/Nm³

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.