Stûv Stüv 30-compact in

Krbová vložka nabízí i možnost individuálního řešení, tzv. vysokou variantu.

Tato vysoce moderní krbová vložka splní vaše přání. Tři provozní režimy a široké možnosti začlenění do interiéru nabízejí prostředí vytvořené na míru.

Modulární systém

Začlenění krbové vložky do interiéru je možné bez velkých stavebních úprav: modulární opláštění jsou dostupná ve dvou různých šířkách a lze je osadit symetricky nebo asymetricky.
Můžete si vybrat z 20 různých barevných provedení, barevná škála Stüv se pohybuje od rezavé patiny až po jemné odstíny, které zvýrazňují pohled na plameny.

Úspora

Tato krbová vložka byla vyvinuta speciálně pro nízkoenergetické domy: má menší spalovací komoru a nižší příkon. Její spotřeba nebude tudíž vyšší, než je nezbytně nutné!

Výkon

Tato krbová vložka může dosáhnout více než 80% účinnosti! Několik polen postačí na vyprodukování dostatečného množství tepla.

Ekologie

Vytápění dřevem je dnes, více než kdy jindy, ekologickým a trvale udržitelným alternativním řešením.
Stüv 30-compact in je toho každodenním důkazem: velmi nízké ceny emise jemných částic splňují nejpřísnější normy (DIN+, BlmschV, 15A) a spotřebič je tudíž velice čistým zdrojem tepla.

Přímý přívod venkovního vzduchu

V případě pasivních domů je povinný. Vložka si sama přímo odebírá venkovní vzduch potřebný k hoření. Spaliny unikají komínem, aniž by jakýmkoliv způsobem ovlivnily vzduch v místnosti.

Konvekční vzduch

Vynikající proudění konvenčního vzduchu. V závislosti na zvolené variantě není již nutné instalovat vstupní a výstupní mřížky vzduchu.

Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in
Stüv 30-compact in

Technické parametry

Šířka: 
50,3cm
Průměr komínu: 
15cm
Výkon: 
3 - 8kW
Hloubka: 
40,5cm
Výška: 
200 (280)cm
Hmotnost: 
142kg
Spotřeba dřeva: 
0,8 - 2,3kg/h
Účinnost: 
> 80%
Emise CO: 
≤0,09
Emise částic: 
< 40
Délka polen: 
25 / 40cm

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat. Ozveme se Vám.

CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdu člověk a nikoliv robot.