Nářadí a doplňky

Elegantní doplňky ke každému krbu i kamnům

Doplňte svůj krb nebo krbová kamna elegantním příslušenstvím. U nás najdete praktické nářadí a náčiní ke krbu i ke kamnům.
Abyste měli dřevo vždy po ruce, máme pro vás kovové koše a stojany na dřevo ke krbu. V našem obchodě koupíte také měchy ze dřeva a z kůže, jihofrancouzský nástroj k přikládání Bouffadou i další příslušenství ke krbovým kamnům v sadách firmy Focus.
Oceníte i sady nářadí ke krbu a ke kamnům, ochranou ohradu před krb nebo různé koše na dřevo od firmy Aduro. A najdete u nás také designové zásobníky na dřevo, které se hodí ke každému domu i chatě od holandské firmy Harrie Leenders.
S vybavením od nás tak máte jistotu, že vám v krbu nikdy nevyhasne.

  • Woodbee

    Šířka: 85,7cm Průměr komínu: neuvedeno_cm Výkon: neuvedeno_kW
  • Woodstocker

    Šířka: 125cm Průměr komínu: neuvedeno_cm Výkon: neuvedeno_kW

Focus

Fantazie na dotek

Těžko definovat nedefinovatelné…odvaha tvůrčího myšlení vymykajícího se konvenčním schématům dotažené do hmotného výsledku. Spiritualita a tvůrčí neklid jako věčný impuls k něčemu novému...

Všechny modely nesou rukopis svého tvůrce, pana Dominique Imberta. Narodil v roce 1940 na jihu Francie, kde v roce 1967 vybudoval sochařský ateliér ve Viols le Fort, severně od Montpellier. Stále více dával přednost práci s kovem, a tak současně s vymýšlením a kreslením vyklepával, koval, bušil, až ukoval první krb pro sebe, pak pro své nejbližší přátele...

Takhle jednoduše vznikl Focus. Značka, která zásluhou svého ojedinělého designu funguje již řadu let jako etalon pro rozvoj celého odvětví.

Aduro

Dánská krbová kamna

Dánská konvekční krbová kamna Aduro v sobě snoubí moderní design, uživatelskou přívětivost, kvalitu a uživatelské funkce v jeden komplexní celek. Kamna byla navržena známými dánskými architekty Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem bylo vytvořit moderní a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. 

Všechna krbová kamna jsou konstruována s vysoce účinným systémem oplachu skla, který zabraňuje sazím usazovat se na skle. Krbová kamna jsou konvekční, tzn. teplo je distribuováno po místnosti prostřednictvím cirkulace vzduchu. To vytváří jednotnou teplotu v místnosti a zároveň znamená, že je možné umístit krbová kamna blíže hořlavým materiálům.