O nás

Vážení zákazníci,

firma Metax Krby je již od roku 1998 spolehlivým dodavatelem krbů a krbových kamen. Máme za sebou více než 4000 realizací v České republice a zahraničí. Víme že, teplo rodinného krbu je důležitou součástí vašich domovů. Snažíme se proto, abychom Vám tento komfort zajistili, v souladu s vašimi představami.

 

Oblast krbů a kamen je poměrně dynamicky se rozvíjející odvětví. Proto i my se stále zdokonalujeme, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nové technologie.

 

Díky tomu dokážeme realizovat krby teplovzdušné, teplovodní, plynové a samozřejmě i nejnovější sálavé stavby, či klasická kachlová kamna. Své místo v našem portfoliu mají i zahradní krby a grily. Provádíme odbornou instalaci krbových kamen.

Jsme členy Cechu kamnářů ČR, účastníme se pravidelných školení a seminářů. Hrdě se označujeme za kamnáře. Realizace staveb provádí naši kmenoví zaměstnanci.

 

Nabízíme jen kvalitní výrobky od českých i zahraničních výrobců s veškerými atesty, které splňují české i evrovpské normy.

Stavby realizujeme způsobem "na klíč", tedy od návrhu až po topnou zkoušku. Zákazník je pro nás především partnerem, se kterým máme společný cíl.

 

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a stanete se našimi partnery i vy.

 

Tým Metax Krby.