Infolinka 608 000 621
E-shop

Krby na dřevo představují skutečné srdce domova. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru sálajícího ohně, zamilujte si odvěký rituál zatápění dřevem a dopřejte si i jistou energetickou nezávislost. Rádi vám poradíme s výběrem domácího krbu na dřevo, který splní všechna vaše očekávání a dodrží veškeré bezpečnostní limity. Postavíme vám teplovodní krb, sálavý, teplovzdušný nebo klasický otevřený krb v tradičním nebo moderním stylu. Inspirujte se v naší fotogalerii.

Více informací najdete níže

Krby na dřevo

Jak vybrat krb?Záleží na tom, do jak velkého prostoru vnitřní krb pořizujete, ale také jak často jej budete užívat.
Pořizujete alternativu vytápění rodinného domu? Zvažte také možnost ohřívání vody, tzv. teplovodní krb.
Než společně najdeme krb vašich snů, zorientujte se v základních typech.

Teplovzdušné krby

jsou ideálním řešení všude tam, kde se potřebujete rychle ohřát: v chatě po návratu z lyžování i v obývacím pokoji při chladném podzimním večeru. Pokud si chcete teplo vychutnat co nejdéle, doporučujeme obestavbu krbu speciálními akumulačními materiály.

Útulné prostředí nejen horské chaty krásně doplní také designová litinová nebo rustikální kachlová kamna.

Sálavé krby

mají o něco pomalejší náběh než krby teplovzdušné (plného nahřátí dosahuje po 1 až 2 hodinách), nicméně pak si hodiny užijete příjemné teplo, které na principu infračervených paprsků prostoupí vším v okolí. Těšte se na rovnoměrně prohřátou podlahu, stěny i nábytek.

Teplovodní krby

zajistí efektivní vytápění nemovitosti, ale i ohřev vody. Vytěžte z krbu maximum! Krb s výměníkem, který bude napojen na teplovodní systém domu, se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem.

Otevřené krby

jsou pro opravdové milovníky topení dřevem. Vychutnejte si účinky krbu všemi smysly a užijte si vůni hořícího dřeva. Klasický otevřený krb doladí interiér chaty i novostavby.


Přímý pohled do plamenů si můžete dopřát i bez nutnosti stavby krbu – objevte kouzlo moderních krbů na biolíh a dalších krbů bez komínu.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s výběrem krbu nebo kamen? Zastavte se u nás nebo nám zašlete nezávaznou poptávku.